KURUMSAL

Paslanmaz Çelik Mutfak Eşyasında 1977 yılından bu yana varlığını sürdürmekte olan firmamız,Yerel ve Global marketlerde müşterilerin arzu ettiği standartları tasarım ve kalite ile birleştirerek ürünlerini ekonomik düzeyde pazarlamayı amaç edinmiştir.

Ekber - Kurumsal 1

Ekber - Kurumsal 3 Ekber - Kurumsal 4 Ekber - Kurumsal 5 Ekber - Kurumsal 6

Bu platformda ürün ve müşteri portföyünde Türkiye’de ve uluslar arası alanda daima seçkin bir konumda yer almayı başarmıştır.

Firmamız Düzenli olarak uluslarası fuarlara katılarak profesyonel alıcı kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Günümüzün modern koşullarına göre müşterimizin talep ve ihtiyaçlarına göre üretim yaparak araştırma ve geliştirme bölümlerimizin katkısıylada piyasaya en yeni modelleri sunmaktadır.

150 Kişilik profesyonel kadrosu ile sektörün tecrübe,dinamizim kuvvetini daima müşterisinin lehine çevirmesini bilmiştir.

Kalite ve kontrol sitemimizin düzenli ve sürekli çalışmasıyla birlikte siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Uygun fiyatı en iyi kalite ile birlikte sunan firmamız gururlu ama bir o kadar da mütevazı ticari hayatını sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duymaktadır.

Kısmet ALTINAY

Kurucu (Müteveffa) 1945-2009

Kısmet Bey 2 Halil Altınay

Kurucumuz Kısmet Altınay Mutfak Gereçleri üretimine kaşık çatal ve sıvama lokanta tabakları üreterek başlamıştır.

Kısmet Altınay babası Komiser Halil Altınay'ın mesleği gereği Türkiye'nin çeşitli illerinde ikamet etmiş ve çeşitli kültürleri tanıma fırsatı yakalamıştır.